Kim jesteśmy

brzeska

Maria Brzeska

Prezes Zarządu bezpośrednio odpowiedzialna za kluczowych klientów. Broker z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze dużych korporacji.

czytaj dalej...

pawel-jagiello

Paweł Jagiełło

Kieruje pracami doradczymi w ramach spółki Brokerzy&Konsultanci. Ekspert międzynarodowych instytucji finansowych.

czytaj dalej...

Brokerzy i Konsultanci Joanna Maciejewska

Joanna Maciejewska-Krawczyńska

Manager Zespołu Brokerskiego. Broker z doświadczeniem we współpracy z klientami korporacyjnymi. W spółce odpowiedzialna jest za dział ubezpieczeń majątkowych.

czytaj dalej...

Barbara_Nabozna-Szymanska-(Kopiowanie)

Barbara Nabożna-Szymańska

Broker z wieloletnim doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym w strukturach międzynarodowych. W firmie Brokerzy i Konsultanci pełni funkcje doradcy w zakresie programów ubezpieczeniowych odpowiedzialności cywilnej zawodowej.

czytaj dalej...

dorota

Dorota Łoniewska

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania i oceny ryzyka kredytowego oraz zarządzania projektami. W spółce pełni funkcję doradcy w zakresie organizacji i optymalizacji procesów obsługi ubezpieczeniowej klientów oraz budowania programów ubezpieczeniowych

czytaj dalej...

Małgorzata Wysocka

Małgorzata Wysocka

W firmie Brokerzy i Konsultanci odpowiedzialna m.in. za techniczną obsługę likwidacji szkód Klientów Spółki.


czytaj dalej...

Każdym klientem opiekuje się broker

Wszyscy pracownicy naszej firmy to brokerzy lub osoby zaawansowane w procesie szkoleń brokerskich. Każdy klient ma kontakt  bezpośredni z brokerem, odpowiedzialnym za jego program ubezpieczeniowy.

 

Gwarancja wsparcia

Doprowadzenie do zawarcia ubezpieczenia to początek, a nie koniec naszej misji. Cieszymy się, jeżeli nasi klienci będą mieli następny kontakt z zakładem ubezpieczeń przy odnowieniu polis, jeżeli jednak przytrafi im się szkoda, otrzymają pełne wsparcie przy jej likwidacji. Regularny kontakt z naszym brokerem, pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek przy likwidacji szkód.

 

Dostępność 24h

Każdy z naszych klientów otrzymuje numer komórkowy osoby odpowiedzialnej za jego program ubezpieczeniowy, z którego w nagłych przypadkach, ma prawo skorzystać o każdej porze.

 

Pełna transparentność

Każdy z naszych klientów poznaje zasady naszego wynagradzania przez zakłady ubezpieczeń. Interes naszych klientów ma zawsze pierwszeństwo przed potrzebami firmy i sytuacje, w których rekomendacja wyboru ubezpieczyciela nie jest tożsama z najwyższym wynagrodzeniem brokera, nie należą do wyjątków.

 

Indywidualne podejście

Rolę brokera rozumiemy jako doradcę klienta, a nie agenta pośredniczącego w sprzedaży usługi ubezpieczeniowej. Naszą specjalizacją są indywidualne programy ubezpieczeniowe, poprzedzone audytem ubezpieczeń i analizą ryzyk. Tylko takie podejście pozwala w pełni dopasować program ubezpieczeń do potrzeb klienta.