Kim jesteśmy

brzeska

Maria Brzeska

Prezes Zarządu bezpośrednio odpowiedzialna za kluczowych klientów. Broker z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze dużych korporacji.

czytaj dalej...

pawel-jagiello

Paweł Jagiełło

Kieruje pracami doradczymi w ramach spółki Brokerzy&Konsultanci. Ekspert międzynarodowych instytucji finansowych.

czytaj dalej...

Brokerzy i Konsultanci Joanna Maciejewska

Joanna Maciejewska-Krawczyńska

Manager Zespołu Brokerskiego. Broker z doświadczeniem we współpracy z klientami korporacyjnymi. W spółce odpowiedzialna jest za dział ubezpieczeń majątkowych.

czytaj dalej...

monika-kolanowska

Monika Kolanowska

Broker z wieloletnim doświadczeniem, odpowiedzialna za dział ubezpieczeń pracowniczych. Specjalizuje się w grupowych programach ubezpieczeniowych, skierowanych do pracowników firm.

czytaj dalej...

Barbara_Nabozna-Szymanska-(Kopiowanie)

Barbara Nabożna-Szymańska

Broker z wieloletnim doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym w strukturach międzynarodowych. W firmie Brokerzy i Konsultanci pełni funkcje doradcy w zakresie programów ubezpieczeniowych odpowiedzialności cywilnej zawodowej.

czytaj dalej...

dorota

Dorota Łoniewska

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania i oceny ryzyka kredytowego oraz zarządzania projektami. W spółce pełni funkcję doradcy w zakresie organizacji i optymalizacji procesów obsługi ubezpieczeniowej klientów oraz budowania programów ubezpieczeniowych

czytaj dalej...

Małgorzata Wysocka

Małgorzata Wysocka

W firmie Brokerzy i Konsultanci odpowiedzialna m.in. za techniczną obsługę likwidacji szkód Klientów Spółki.


czytaj dalej...

Sadowska

Aleksandra Sadowska

W spółce Brokerzy i Konsultanci pracuje na stanowisku asystenta brokera. Jest odpowiedzialna za obsługę klientów korporacyjnych oraz wsparcie pracy brokerów.

czytaj dalej...

Każdym klientem opiekuje się broker

Wszyscy pracownicy naszej firmy to brokerzy lub osoby zaawansowane w procesie szkoleń brokerskich. Każdy klient ma kontakt  bezpośredni z brokerem, odpowiedzialnym za jego program ubezpieczeniowy.

 

Gwarancja wsparcia

Doprowadzenie do zawarcia ubezpieczenia to początek, a nie koniec naszej misji. Cieszymy się, jeżeli nasi klienci będą mieli następny kontakt z zakładem ubezpieczeń przy odnowieniu polis, jeżeli jednak przytrafi im się szkoda, otrzymają pełne wsparcie przy jej likwidacji. Regularny kontakt z naszym brokerem, pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek przy likwidacji szkód.

 

Dostępność 24h

Każdy z naszych klientów otrzymuje numer komórkowy osoby odpowiedzialnej za jego program ubezpieczeniowy, z którego w nagłych przypadkach, ma prawo skorzystać o każdej porze.

 

Pełna transparentność

Każdy z naszych klientów poznaje zasady naszego wynagradzania przez zakłady ubezpieczeń. Interes naszych klientów ma zawsze pierwszeństwo przed potrzebami firmy i sytuacje, w których rekomendacja wyboru ubezpieczyciela nie jest tożsama z najwyższym wynagrodzeniem brokera, nie należą do wyjątków.

 

Indywidualne podejście

Rolę brokera rozumiemy jako doradcę klienta, a nie agenta pośredniczącego w sprzedaży usługi ubezpieczeniowej. Naszą specjalizacją są indywidualne programy ubezpieczeniowe, poprzedzone audytem ubezpieczeń i analizą ryzyk. Tylko takie podejście pozwala w pełni dopasować program ubezpieczeń do potrzeb klienta.